KAVE české tenisky, vyrobené lokálně a ekologicky, bez morální kocoviny. Vyrobené ze zbytkových materiálů, v limitovaných kolekcích, s minimální ekologickou stopou.   Každá teniska je výsledkem ruční práce a žádná není nikdy stejná. A to také díky speciální technologii recyklace a lisování se umístění barev na podešvi. Vyrobeno bez lepidla a zcela veganské, s certifikátem PETA.

Perky je mladá brazilská značka, která byla založena roku 2011. Kombinací recyklovaných PET lahví spolu s recyklovanou bavlnou vznikla kolekce obuvi, naplňující myšlenku využití recyklace v tomto odvětví. EKO kolekce Perky se tak podílí na snížení negativního dopadu vlivu člověka, na naše životní prostředí. 


ZAS/PAS české tašky, batohy z recyklovaných bezpečnostních pasů, z vyřazených automobilů. Zachraňují při nehodách naše životy, ZASPAS je zachraňujeme před jejich neúprosnou likvidací. I nepotřebné materiály lze nápaditě zpracovat a v duchu ekologie jim dáváme nový smysl. Originální kousky jsou  vylepšeny dalšími vychytávkami z vraků aut, např. autosponami nebo kličkami na otevírání oken.  

BOHEMPIA je inovativní, rychle rostoucí a ekologicky zodpovědná česká značka, založená v roce 2015, která se zabývá výrobou tenisek, barefootů a oblečení z konopí.  Jejím cílem je ekologická a sociální udržitelnost v módě. Všechny produkty nesou certifikát PETA - zcela veganské

Peerko je malá česká firma. Boty typu barefoot byly navrženy ve spolupráci s fyzioterapeutkou, designérem a předním českým ševcem. Peerko Vám budou slušet i prospívat zároveň! Jsou  vyrobeny, z přírodních materiálů, za etických podmínek.

MUSTACHES - batohy a tašky z recyklovaných autoplachet. Každý den potkáváme na cestách spoustu kamionů s originální, jedinečnou autoplachtou. Autoplachta je úžasný materiál, s historií z cest a šrámů z nich, který Mustaches z Hodonína maximálně vytěžuje pro výrobu rozhodli batohů a tašek s příběhem. Vyber si svou jedinečnou tašku, která doplní tvůj styl.

Proč nosit WOODFI ? Protože dřevo skvěle vypadá a navíc budeš vždy jedinečný díky originalitě každého kousku dřeva. Takže na sebe hoď kus přírody a ukaž svůj styl! Kšiltovka s dřevěným nebo korkovým kšiltem, je přesně ten kousek, který hledáš! Hodinky, brýle, už vše jen skvěle doplní.  

ECOALF je značka životního stylu, která využívá průlomovou technologii k vytváření obuvi. Všechny produkty ECOALF jsou vyrobeny 100% z recyklovaných materiálů. V nabídce najdete stylové tenisky, které jsou tvořeny z 59% recyklovanými PET lahvemi a ze 41 % Soronou, což je recyklovaný nylon. Tkaniny se vyrábějí z vyřazených rybářských sítí, PET lahví, použitých pneumatik, kávy, bavlny a vlny.

ECOKOREK kabelky, batohy, peněženky, hodinky, vyrobeny z korku. Materiál pro výrobu odebíraný přímo z Portugalska. Kůra se sbírá ze stromů, které jsou minimálně 25 let staré. Sbírání provádí speciální řemeslníci, kteří si dávají záležet, aby nebyl žádný strom poškozen. Veganské a 100% eco-friendly. Produkty získaly certifikát PETA (VEGAN a CRUELTY-FREE).

ALI originální české hand-made kabelky, batohy z pratelného papíru. Kraft Tex, je vyráběn z přírodních vláken celulózy. Vzniká z odpadového dřeva, takže je celý výrobní proces šetrný k přírodě. Recyklovatelný, pratelný, nemění tvar, lehký, odolný, imituje kůži.

ASPORTUGUESAS (ašportugezaš) je portugalská značka obuvi využívající 100% přírodní suroviny. Nový koncept obuvi, který nenechává udržitelnost planety náhodě. Zrodil se s cílem vytvářet kvalitní, udržitelnou a ekologickou obuv. 

THE PACK SOCIETY je holandská značka, která tě stylově vybaví na cesty. Dámské, pánské i unisex batohy v několika tvarech i velikostech. Udržitelná móda, vyrobená z recyklovaných PET lahví.

COGITO česká značka pro ty, kdo mají rádi jednoduchý a čistý design v souladu s přírodou. Zaměřuje se především na tvorbu jednoduchých dámských kabelek, tašek, peněženek, šperků a doplňků z 100% přírodní plsti a usně. Kvalita a jedinečnost v limitovaných sériích. Každá je originál.   

NIELIA -přesvědčovat Vás o tom, že je džínovina praktický a trvanlivý materiál, jistě netřeba. Odložené a už nenošené kousky, které díky výdrži materiálu mají šanci nadělat velkou službu, využívá mladá tvůrkyně z jižní Moravy, k výrobě zcela originálních kousků. Džínové kabelky a batohy jsou ve stylu bucket bag a každý kousek je originál.